Banner

kısmet olur belki, Tuzluca sokaklarında, İzmir Saray Lokmasını, İzmir Lokma Fiyatını en ekonomik ama en tatlı ve hayırlı lokma hizmeti sunmak. Tuzluca halkına ve belediyesine saygılar.


Firmamızın duaları daima sizinledir. İzmir Saray Lokma, İzmir Lokma Fiyatındaki ekonomik yönü ve kaliteli hizmeti ile İzmir halkının gönlünde yer edindi. Umarım lokmamızı tatmak Tutak halkından insanlara da nasip olur. Tuzluca Belediyesi ve halkına hayırlı başarılar dileriz.


izmir'de yaşayan, Tuzluca'lı hemşerilerimiz, İzmir Saray Lokma döktürmek istediklerinde, İzmir Lokma Fiyatı indirimli, hizmetimiz kaliteli olacaktır. Hayırlı lokma dökümü ile hizmetinizdeyiz. Tuzluca belediyesine ve halkına hürmetlerimizi sunarız.


İzmir lokma dökme bir ibadet, dilek paylaşımı, geçen kötü gün ardından umut olur. Bazende lokma sizin için size özel bir duadır. İzmir saray lokma, İzmir lokma fiyatı, lokma ve İzmir lokmacı bu duanın ortağı, dile getireni, kolu, komşu ile paylaşanıdır...


İnternet sitemizde, belki, lokma sokağı. İzmir Saray Lokmatatmak istersniz belki.Belki de firmanızın İzmir Lokma Fiyatınızı yayınlamak istersiniz. Tuzluca belediyesine ve halkına hürmetler.

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook