Banner

ESNAF ZİYARETİ

Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz Tuzluca Esnafını Ziyaret Etti

                                                                           

Tuzluca Belediye Başkan Yardımcısı Faruk KORKUSUZ, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 

Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Yardımcısı KORKUSUZ,  Tuzluca esnafını ziyaret etti. 

Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Yardımcısı KORKUSUZ alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Yardımcısı KORKUSUZ, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkan Yardımcısı Faruk KORKUSUZ, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Tuzluca esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yardımcısı KORKUSUZ, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkan Yardımcısı Faruk KORKUSUZ’a işyerleri konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler.  Tuzluca Esnafı, Başkan Yardımcısı KORKUSUZUN’un kendilerini ziyaret etmesi ve Tuzluca’ya yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti. 


563
572
571
564
565
566
567
568
569
570
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook