Banner

Tuzluca Belediye Başkanlığı'nın Hasta Ziyareti

TUZLUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NIN HASTA ZİYARETİ

 

Tuzluca Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah KADIOĞLU; günlük çalışma temposu içinde bölge halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretleri gerçekleştiriyor. KADIOĞLU; ilkini  Aşağı Mahalle Sevgi Evleri’nde ikamet eden Mehmet Yiğitalp’ın evine   giderek geçmiş olsun dileğinde bulundu ve hastanın  durumu hakkında bilgi aldı.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Abdullah KADIOĞLU ve Belediye Başkan Yardımcısı Faruk KORKUSUZ ; rahatsızlıkları nedeniyle gününü evde geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek ; onların yalnız olmadıklarını hissettirerek bir nebze mutlu olmalarını amaçladıklarını belirten  Belediye Başkan Vekili KADIOĞLU  “ Sağılık insanın en büyük hazinesi. Hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir. Hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan değerli büyüklerimin ;  ihtiyaçlarını, sıkıntılarını soruyoruz ve elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlılara ziyaret etmeyi gördük. Sağlık hayattaki en önemli şey ve Allah kimseyi sağlığından etmesin ” dedi.

Hasta ve hasta yakınları ; evlerine gelerek kendilerini ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili KADIOĞLU’na, Belediye Başkan Yardımcısı KORKUSUZ’a   bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek ; Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili KADIOĞLU’nun ve Başkan Yardımcısı KORKUSUZ’un hayırlı çalışmaları için başarılar dilediler.


575
576
577
578
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook