Banner

Çekmeköy Belediye Başkanlığı'ndan Kardeş Tuzluca Belediyesi' Yardım Elli

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NİN KARDEŞ TUZLUCA BELEDİYESİ’NE YARDIM ELLİ.

Çekmeköy Belediyesi, kardeş belediyeler arası kaynaşmanın sağlanması ve kardeş belediyelerde hizmet kalitesinin artırılması amacıyla bir süredir yürüttüğü kardeş belediyelere hizmet aracı desteğine devam ediyor. Alınan meclis kararı sonrası Çekmeköy’ün  kardeş belediyesi olan Tuzluca Belediyesi’ne bir adet otobüs ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarına dağıtılmak için 750 adet battaniye hibe edildi.

Çekmeköy Belediyesi daha önce de Yukarı Mahalle 2.Hamam Sokak ve Muvassal Sokak’ta 3000 m2 kilitli taş ve 1000 metre bordur yol yapım işini yapmış ve  bir  minibüs  hibe etmişti. Ayrıca İlçede ihtiyaç sahibi bin aileye gıda yardımında bulunmuştu.  

Çekmeköy Belediye Başkanlığı Yetkilileri, belediyeler arası ilişkileri güçlendirmek ve dayanışmayı teşvik etmek amacıyla kardeş belediyelere destek olduklarını ve olacaklarını söylediler.

Bu tür katkı yardımları dile getiren Tuzluca Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah KADIOĞLU,’’kardeş belediye projesinin kağıt üzerinde değil, uygulamaya geçmesi bizleri çok mutlu etti. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ’a, belediyenin  tüm  personeline  ve  Çekmeköy  halkına  belediyemiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum,’’ dedi.


600
601
602
603
604
608
606
607
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook