Banner

Tuzluca Belediyesi'nin Alt Yapı Çalişmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor...

TUZLUCA BELEDİYESİ’NİN  ALT YAPI  ÇALIŞMALARI HIZ  EDİYOR...KESMEDEN DEVAM

Tuzluca Belediyesi, ilçemiz genelinde gerçekleştirilecek işler kapsamında yerleşim alanlarının altyapı eksiklikleri gideriliyor.

Alt Yapı çalışmalarına devam eden Tuzluca Belediyesi, şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Alt yapı çalışmalarıyla ilçemizin yeni yerleşim alanlarına kadar hizmet ulaştıran Tuzluca Belediyesi, Yukarı Mahalle Tekaltı Yolu Çıkmaz Sokak Mevkiinde bulunan altmış evin kanalizasyon çalışmalarına devam edecek. Bu çalışmalar kapsamında yaklaşık 800 metrelik güzergâhta 110 mm PVC polietilen borular kullanılacak.
 

Belediye Ekipleri, daha önce de  Cumhuriyet Mahallesi Hastane Yolu Mevkiinde ve Yukarı Mahalle Eski Su Ambarı Mevkiinde bulunan otuz evin  kanalizasyon yapım çalışmaları gerçekleştirdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz ile birlikte çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam- Belediye  Başkan Vekili Abdullah Kadıoğlu, Yukarı Mahallede  yapılacak altmış evin kanalizasyon çalışmaları hakkında bilgi aldı.  Mahalle sakinleriyle bir süre sohbet eden Kaymakam-Belediye Başkan Vekili  Kadıoğlu, Mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Mahalle sakinleri, Mahalleye yapılan ve yapılacak hizmetler vesilesiyle çalışmaları yerinde inceleyen  Belediye Başkan Vekili’ne  teşekkür ettiler.


658
659
660
661
662
663
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook