Banner

TUZLUCA BELEDİYESİ’NDEN YAŞLILAR HAFTASINDA ANLAMLI ZİYARET.

Yaşlılar Haftası münasebetiyle  Tuzluca Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz, ilçedeki yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, yaşlıların sorunlarını dinledi.

Ziyaret sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz, yaşlılarla yakından ilgilenerek hatırlarını sorup bir ihtiyaçları olduğunda belediyeye başvurmaları gerektiğine vurgu yaparak, Tuzluca  Belediyesi’nin her daim yanlarında olduğunu sözlerine ekledi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerin büyük önem arz ettiğine dikkat çeken Tuzluca Belediye Başkan Yardımcısı Korkusuz, geçmişten geleceğe köprü vazifesi gören eski çınarlarımıza saygımızı ve sevgimizi her zaman hissettirmeliyiz. Bu haftanın anısına ziyaretlerimizi evlerimizde gerçekleştirerek hatırlarını sorup yaptığımız iş içinde hayır dualarını aldık. Büyüklerimizi sadece bu özel gün be haftalarda değil yılın her gününde hatırlayarak onlarla birlikte toplumsal dayanışmanın en önemli göstergesini oluşturmalıyız. Çocuklarımıza büyüklerimize de sevgi saygıyı çok iyi anlatıp, aradaki köprülü daha sağlamlaştırmalıyız’ ifadelerine yer verdi.


682
683
684
685
686
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook