Banner

EMEKLİ PERSONELLERE VEDA YEMEĞİ...

EMEKLİ PERSONELLERE VEDA YEMEĞİ...

Tuzluca  Belediyesi emekli olan personeller için  veda yemeği programı düzenledi. Veda yemeği programına Belediye Başkan Vekili Abdullah Kadıoğlu, Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz ve Belediye personelleri katıldı.

Belediyemizde  emekli olan personeller Yusuf Özcan, Nevruzali Küçükaras ve  Fetah Suçin için Belediyemiz veda yemeği verdi. Programa katılan  Belediye Başkan V. Abdullah Kadıoğlu, emekli olan personellere katkı ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan V. Kadıoğlu, "Uzun süre belediyemizde çalışarak halkımıza hizmet veren arkadaşlarımız için bir aradayız. Hepimizin ortak derdi ilçemize ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmektir. Göreve geldiğimiz günden itibaren sizlerle birlikte çalışarak ilçemize ve halkımıza önemli hizmetler sunduk. Bizden yana hakkımız varsa helal olsun. Belediyemizdeki emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatınızda hepinize ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum. İnşallah bundan böyle bu birlik ve beraberliğinizi sürdürmenizi temenni ediyorum. Bu programın hazırlanmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma da  teşekkür ediyorum" dedi.

Belediyeye uzun yıllar özveriyle emek veren personeline teşekkür eden Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz: “Güzel bir ortamdayız, sizleri bir kere daha görmek beni mutlu etti. Belediyede sizleri gördüğüm kadar ailemi görmüyorum. Bilesiniz ki ben sizin sevgi dolu yüreği olan bir kardeşinizim. Halka hizmet etmekle çok güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Bugüne kadarki gayretli çalışmalarınız dolayısıyla sizleri gönülden kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve uzun ömürler temenni ediyorum.” dedi.

Emekli olan personeller adına konuşan Yusuf Özcan ise, programın hazırlanmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. 

 Düzenlenen programın sonunda  Başkan V. Kadıoğlu tarafından emekli personellere teşekkür plaketi takdim edildi.


705
703
701
702
699
698
697
696
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook