Banner

Türkiye Belediyeler Birliği Tarafından Belediye Başkanlığı’mıza Bir Kepçe Hibe Edildi.

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından  Belediye Başkanlığı’mız bünyesinde kullanılmak üzere yeni kepçe hibe edildi.

  Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz “Yaptığımız yoğun çalışmalar sonucunda  Türkiye Belediyeler Birliği tarafından belediyemize hibe olarak bir kepçe verildi. Kazıcı-yükleyici iş makinemiz, ilçemize getirilerek hizmete aldık. 

Göreve geldikleri andan itibaren araç filolarını önemli ölçüde geliştirdiklerini belirten Başkan Korkusuz şunları söyledi.” Her fırsatta araç filomuzda bulunan kazıcı-yükleyicinin ekonomik ömrünü doldurmak üzere olduğunu ve bunun yerine yeni bir kazıcı-yükleyici iş makinesine ihtiyacımızın bulunduğunu belirttik. Bu ihtiyacımızı cebimizden tek kuruş çıkmadan gidermiş olduk.

İnşallah bu araç hem kar mücadelesinde hem de belediyenin diğer hizmetlerinde işimizi büyük ölçüde kolaylaştıracak. Daha etkin ve verimli bir şekilde ilçemiz halkına hizmet sunmamıza vesile olacaktır. Belediyemize ve ilçemize hayırlı olsun."

 Başkan Yardımcısı  Korkusuz, Bu aracın Belediyemize hibe edilmesi sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen Türkiye Belediyeler Birliği ‘ne teşekkürlerimi sunuyorum", dedi.


714
719
717
720
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook