Banner

Bayramlaşma Töreni

Bayramlaşma Töreni

 Ramazan Bayramı dolayısıyla Tuzluca Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen resmi bayramlaşma töreninde konuşma yapan Tuzluca Kaymakamı Sayın Abdullah KADIOĞLU,  Tuzluca'da  birlik ve beraberliğin olduğunu söyledi.
    Milli ve dini bayramların, birlik ve beraberlik duygularını güçlendiren, kırgınlıkları unutturup kardeşlik duygularını pekiştiren özel günler olduğunu dile getiren Sayın KADIOĞLU, bayramlaşma için gelenlere teşekkür ederek, bayramlarını kutladı.
    Mübarek ramazan ayının geride bırakıldığını anımsatan Sayın Abdullah KADIOĞLU, başta şehit aileleri olmak üzere tüm Müslümanların bayramlarını kutlayarak, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri'nin Türkiye'ye hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

   Ramazan ayını birlikte idrak ettiklerini belirterek, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayan Tuzluca Belediye Başkan Yardımcısı Faruk KORKUSUZ,  ‘’ Bugün Belediye  düğün salonunda muhtarlar ve vatandaşlarımızla bayramlaştıktan sonra piyade bölük komutanlığı,jandarma bölük komutanlığı ,emniyet müdürlüğü,şehit ve gazilerimizi ve gazi yakınlarını  ziyaret ederek bayramlarını tebrik ettik,’’dedi.


   Törene, Tuzluca İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Kutay BEKLEYEN, İlçe Emniyet müdürü Recep ÖZTABAK,  ilçedeki kamu kurumlarının müdürleri,  siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.


749
750
751
752
753
754
755
756
757
758
759
760
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook