Banner

KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İlçe genelinde, kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdüren Tuzluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Tuzluca Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Korkusuz’un talimatlarıyla çalışmalarına hız verdi. 
Asfalt, kilit parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra yayaların daha rahat yürüyebilmeleri için kaldırım döşeme çalışmaları da tüm hızıyla devam ettiren ekipler, Cumhuriyet Mahallesi, Yukarı Mahalle ve Aşağı Mahallesinde tamamladıkları kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme, yol asfaltlama ve bordür döşeme çalışmalarını, Yeni Mahalle Sükü Yolu mevkiinde de sürdürüyor. 
Konuyla alakalı açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı KORKUSUZ, “Parke taşı döşeme çalışmalarımızla park ve peyzaj çalışmalarımızı birleştirip yeşil alanlarıyla daha yaşanabilir, modern yerleşim alanlarına kavuşacağız. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda ilçe merkezindeki mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan altyapı, bir yandan kaldırım ve diğer bir yandan da taş döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Yeni Mahalle Sükü Yolu mevkiinde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Bu sıcak günde emek veren,gayret gösteren tüm emektar personel kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Tüm bu çalışmalar daha modern bir Tuzluca için” dedi.


771
772
773
774
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook