Banner

Belediye Başkanımız Ahmet Sait Sadrettin Türkan tarafından, görevlerindeki üstün gayret ve başarılarından dolayı Belediyemizin Su ve Kanalizasyon Birim personeline çeyrek altın hediye edildi.

Belediye  Başkanımız Ahmet Sait Sadrettin Türkan tarafından,    görevlerindeki üstün gayret ve başarılarından dolayı Belediyemizin Su ve Kanalizasyon Birim personeline  çeyrek altın hediye edildi.

 Gerçekleştirilen ödül törenine, Belediye  Başkanımız Ahmet Sait Sadrettin Türkan ve Belediyemizin Su ve Kanalizasyon Birim personeli katıldı.

Belediye  Başkanımız Ahmet Sait Sadrettin Türkan konuşmasında; ’’Tuzluca Belediyesi   Su ve Kanalizasyon ekibimizin, ana su hattındaki arıza nedeniyle 10 günlük fedakâr   çalışmaları, gece gündüz demeden arıza tamirlerini yapmaktaki samimi gayretleri ve özverilerinden ötürü kendilerine teşekkür ederim. Özverili ve fedakarca çalışıp arızaların giderilmesi nedeniyle, ekip üyelerine çeyrek altın hediye ederek helallik aldık. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim, ’’dedi.


887
888
889
890
891
893
894
895
 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook