Banner
İş Gezi Güzel Belediyecilik

Yolumuz düşmese Tuzluca ve belediyesine dair bilgimiz olmazdı. İlçenin güzelliğini bilmez ilçeyi daha da güzelleştirme çalışması yapan belediyenin çalışmalarına tanık olmazdık.

İşin nereden nasıl geleceği belli olmuyor. Eski zamanlardaki gibi atölyede oturup müşteri gelmesini bekleme ile de sınırlı çalışmıyoruz. İnternet çağının bizim sac kalıp sektörüne de iş olarak büyük faydası oldu.

Tuzluca’dan bir yurttaş web sitemizden tel erezyon için aradı. Önce şaşırdık. Sonra iş üzerine detaylı tartıştık. Okan bey yapılacak işin projesini detaylı anlattı. Sonra mail üzerinden projenin çizimini gönderdi. “ Birkaç güne kadar yapabilir misiniz?” diye sordu. Tesadüfen o tarihlerde araya sıkıştırma ve işi tamamlama imkanımız vardı. Bunu ifade ettik. Çalışmaya başladık. Biz işimizde oluşturduğumuz plana ve takvime daima bağlı kalıyoruz. Çok farklı, hesaplanmayan olağan üstü bir durum oluşursa elbette o farklı bir sonuçlara sebep olabiliyor. Beyse Okan Beyin işinde bir sorun olmadı.

Rotor stator laminasyon kalıpları olarak yaptığımız projeyi,  prograsif kalıplar projemizi tamamladıktan sonra tatbik etmek üzere onca yolu giderek Tuzluca’ya ulaştığımızda büyülendik. Doğanın koynunda natürel bir yaşam bizi sevindirdi. Bu sevinç ile işimizi olabildiğince hızlı yaparak zaman kazandık. Artırdığımız zamanı Tuzluca mağaralarını, Aras nehrini ve coğrafik tarihi özellikleri, güzellikleri olan yerleri gezme, görmek amacıyla değerlendirdik. İş gezi ve kültürel seyahata dönüştüğünde keyifli oluyor. Tuzluca da ki işimizden de gezimizden de acayip keyif aldık. Okan Bey de işin bitmiş olmasından oldukça memnun oldu. Biz teşekkürümüzü ilettik.

Tuzluca belediyesi ilçeye her anlamda çok iyi bakmış. Coğrafik özelliklerini, kültürel tarihi dokusunu çok iyi korumuş. Kafkas bölgesinden, batıdan gelen gezginler için güzel olanaklar oluşturmuş. Bir nevi kültürel paylaşım olanakları oluşturmuş. Bu ilçe belediyesinin gayet iyi iş çıkardığını gördük ve memnun kaldık.

 


Tarih : 2017-04-23
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook