Banner
Alt Yapı Çalışmaları Çok İyi

Tuzluca belediyesi modern teknolojiyi her anlamda kullanıyor. Belediye de çalışan kuzenim ile tartıştığımızda şehrin alt yapı kanalizasyon sisteminin çok iyi bir teknik kullandıklarını anladım. Ontstopper Antwerpen de biz tıkalı kanal işini yaptığımızdan Antwerp de kullanılan kanalizasyon teknolojisini yakından biliyoruz. Bu iş konusunda bizim hayli mesleki deneyimimiz oluştu. Dolayısı ile, Ontstopper Antwerpen işi bize, kanalizasyon mevzularının nereden nasıl kaynakladığını nasıl çözülmesi gerektiğini gayet iyi öğretti. Bu farklı bir iş tekniği ve özel deneyim gerektiren özellikleri var.

Tuzluca belediyesi kanalizasyon sisteminde olabilecek tıkanıklıklar için daha en baştan önlem almış. Ontstoppingsdienst Antwerpen yani Antwerp de de tıkanıklıklar oluşuyor ve açılması için doğal olarak kanal açıcı teknik kullanılıyor. Ontstoppingsdienst Antwerpen oluşan teknik, tecrübe ve birikimi bazen kuzenim ile de konuşuyoruz. Kuzenim Ontstoppingsdienst Antwerpen konusunda benim de Tuzluca alt yapısı konusunda hayli ortak bilgilerimiz birikmiş durumdadır. Kimi zaman zaman yan yana geldiğimizde de bu daha belirgin görülüyor.

Önemli olan alt yapıda tıkanıklık olabileceğini hesaplamak ve bu tıkanıklığın en kolay şekilde nasıl açılacağına dair önlem oluşturmaktır. Riool ontstoppen Antwerpen mevzunda Antwerp de kendi kanal sistemini oluşturur iken bunları düşünmüş, Riool ontstoppen Antwerpen için çözüm olanakları için her türlü kolaylığı oluşturmuştur.

Tuzluca belediyesinde çalışan kuzenimden öğrendiğim, Tuzluca’ya gittiğimde gözlemlediğim, alt yapı da kanalizasyon sisteminde, olası tıkanma durumlarında çok gelişkin çözümler üretilebilmekte bunlar kolayca uygulanabilmektedir. Bu aslında devasa bir kolaylaştırıcı etkendir. Tuvalet kanallarınızın tıkandığını ve açılmasın saatler, günler, aylar sürdüğünü düşünebilirseniz bu sistemdeki başarının günlük hayatı ne denli kolaylaştırdığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Meslekten biri olarak, Tuzluca belediyesinin alt yapı çalışmasında gösterdiği özen, yakaladığı başarılı çalışma ve teknik düzeyinden dolayı tebrik ve takdir ediyorum.

 


Tarih : 2017-04-23
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook