Banner
Temiz Sağlıklı Tuzluca Evleri

Memur Cavit Bey aradığında çok acil, “ Tuzluca’ya ev eşyamı taşımak istiyorum, ne kadara olur?” diye sormuştu. “Cavit Bey eşyanızı ve dairenizi görmeden fiyat veremeyiz” dediğimizde ama “çok acil” cevabını vermişti. “ İzmir evden eve nakliyat firmamızın ekspertizi ücretsiz isterseniz hemen adresinize gelir, yerinde inceler ve rapor sunar, taşımayı planlarız ve size İzmir nakliyat fiyatını sunarız”, sözümüzde ısrar ettiğimizde hemen gelecekse bekliyoruz şeklinde endişeli olmuştu cevabı.

Oyalanmaktan, ertlenmekten korktuğu çok belliydi. Aslında hata ettiğini detaylı araştırmadan uzun şehirlerarası yola çıkmaması gerektiğini anlatmaya fırsat dahi bulamadık. Biz tüm her şeyi ile nakliyeyi nasıl yapacağımıza dair detay bilgi edinmeden fiyat sunamazdık. İzmir nakliyat şirketimiz için bu prensip meselesiydi. Vatandaşında nakliye konusunda bilgiye, doğru bilgileri öğrenmeye hakkı vardı.

Derhal adrese giden ekspertizimiz, İzmir asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyaç olduğunu, katın yüksek olduğunu, eşyaların hassas ve yoğun olduğunu rapor etmesi üzerine değerlendirme yaparak, Cavit Bey’ İzmir evden eve raporumuzu sunduk. Ücrette anlaştık. Sözleşme yaptık. Ertesi gün eşyalarını paketleyerek, yük asansörü ile araca yükledik ve yola çıktık.

Aracımız Tuzluca’ya ertesi gün ulaşmıştı. Müstakil ev olduğundan eşya indirmesi kolay oldu. Beyaz eşyayı test ederek helalleşip hemen kalan zamanı Tuzluca’yı gezmeye ayırdık.

Sokakları evleri çok temiz oldukça sağlıklıydı. Cavit beyin de keyfi gelmişti. “Gelin Tuzluca’yı gezdireyim” dedi.

Tuz mağaraları, Aras nehri muhteşem. Sokakları tertemiz. Belediyenin hizmetlerini sosyal ve sağlık alanında yine toplumsal hayatta fark etmek çok güzel. Nakliye firması olarak biz, bir kentte önce belediye çalışmalarına dikkat ederiz.

Tuzluca belediyesinin çalışmaları ve hizmetleri bizi oldukça keyifli kıldı. Küçük, sakin ama temiz, sağlıklı ve hayatı kolaylaştıran yaşamın oluşmasında belediye elinden gelenin fazlası ile emek vermekte, çabalamakta en iyisini yapmaktadır.

Belediyenizin çalışmalarından dolayı kutluyoruz. Başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.


Tarih : 2017-04-27
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook