Banner
Güzel Belediye Sitesi

Tuzluca belediyesinin çalışmalarını takdirle izliyoruz. Belediyenizin sitesinin yazılımını, tasarımını yapmak bize ayrıca keyif verdi. Biz, Google birinci sıra çalışması yapmıyoruz. Neden? Amatörler yanıltmaz. Çünkü biz, amatör ruh ile çalışmalarımızı yapıyoruz. Heyecanımızı yaptığımız işten, iş yaptığımız kurumdan alıyoruz. Yaptığımız iş ne kadar kaliteli olursa, iş yaptığımız kurum ne denli insani, toplumsal veya doğal yaşam içinde ve pozitif etkileşimli olursa o denli yüksek heyecan duyuyoruz. Şevk alıyoruz.

Sonuçta bu sektörde asıl amaç, Google arama motorunda görünür olmaktır. Google üst sıralarda yer edinebilmektir. Kurumun, firmanın ya da kişinin arama motorunda arandığında olabilecek en kolay yol ile olabilecek en hızlı şekilde bulunmasıdır. Tüm bunlar kolay değil. Amatör ruh gerektiren işler. Neden? Çünkü yüksek enerji, yoğun çalışma, dayanıklı sabır gerektiren çabadır. Çalışmadır. Bazen aylar, bazen yıllarca yılmadan usanmadan çabalamak gerekiyor.

Sonucun başarılı olması seo da bir sıra, bir yer edinilmesi tüm emeklerin tatlı keyfinin yaşanmasıdır. Bu tatlı keyif, sizler için verim performans bizler için ise başarı olarak geri dönmektedir.

Belediyenizin çalışma ve hizmetlerini görünce yoğun emeğin büyük bir keyif ile verildiğini görüyoruz. Zaman performansınızın daha da artmasını sağlamaktadır. Kalıcı işler yaptığınızı görüyoruz. Yaşadığınız coğrafyanın halkına sunduğunuz hizmet, sizler için de halkınız içinde hayatı daha yaşanır kılmaktadır.

Çalışma ve çabalarınız takdire değerdir. İnsanlar elbette, verdiğiniz emeğin karşılı değeri verecekler sizi ödüllendireceklerdir.

Cennetten bir köşe Tuzluca. Daha da güzelleştiriyorsunuz cennetinizi. Dağınız, Aras nehriniz, ikliminiz, verimli toprağınız, temiz havanız her şeyi ama her şeyi ile yaşanılası yerler.

Güzel bir belediyecilik, güzel biyosferde insani, toplumsal ve doğal hayatı daha da güzelleştirmesidir. Mimariniz, caddeleriniz, hayatınız her anlamda temiz olduğunda gün daha parlak doğmakta gece daha yıldızlı olmaktadır.

Yazan : Vyazılım


Tarih : 2017-04-21
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook