Banner
Doğal Belediyecilik Yapıyorsunuz

Tuzluca nın göğünde Ağrı dağının muhteşem heybeti. Aras ırmağının eşsizliği vadisinde. Tuz mağaralarının oluşturduğu sakin iklim. Buranın coğrafyasının her şeyi özel. Her şeyi yaşanılası.

Belediyenizin hizmeti bu doğal güzelliği korumaya ve yaşatmaya dönük. Bunu her sokağında, her evinde görmek izlemek mümkün.

Otomatik kepenk işi için gittiğimiz ilçenizde bir kaç gün hem iş yaptık hem de orada olmanın tadını çıkardık.

Bizler, ilçenizde otomatik kapı yapmak için gelmiştik. Tekniğin doğa ile uyumunun ihmal edilemeyeceğini çok iyi yaşayarak fark ettik. Kimi coğrafyalarda doğa cömert davranıyor. Doğasını, gök yüzünü, ırmağını, toprağını harikalaştırıyor. Şanslısınız. Şansınızın kıymetini biliyorsunuz. Doğa Ananın size verdiği değere her davranışınız ile özen gösteriyorsunuz.

Biz firma ekibimiz ile, işini aldığımız firmanın, fotoselli kapı çalışmasını yapar iken daha çok, daha keyifli çalıştık. Yaşadığımız birkaç günde verimimiz ve performansımız arttı. Coğrafyanızın hayata, hayatın insana verdiği enerji çok yüksek. Bu insanların ilişki ve yaşama kültürlerine de yansımış. Sıcacık, gülümseyen ve daha pozitif yaşadığını fark eden ve fark ettiren insanlar.

Unutmuyoruz o güzel çalışmaları, o çalışmalardan aldığımız hazzı. Seksiyonel kapıların hiçbir sorun çıkarmadan yıllarca bölge insanına hizmet vereceğini biliyoruz. İş ortamı, iş havası işin kalitesini de muhteşem güçlü kılıyor. Döner kapı aradan geçen onca zamana rağmen eminiz ki tıkır tıkır çalışıyordur.

Belediyenizin hizmet kültürü ve çalışma yöntemi de oldukça etkileyiciydi. Sıradan değildi. İş olsun da yapılsın da değildir. Bürokratik hiç değildi. İhtiyaç ne ise, doğal hayatın ihtiyacı, insanların ihtiyacı ne ise o yapılıyordu. İş yapma şekillerinde sevgi yüzlerinde ki gülümsemeden hissediliyordu. Nehir yaşıyorsa, dağ yaşıyorsa, toprak yaşıyorsa, börtü böcek yaşıyorsa insan yaşar. Sizler, sadece insanı değil, dağları, nehirleri, toprağı, börtü böceği yaşatmak için hizmet veriyorsunuz. Çalışıyorsunuz, çabalıyorsunuz.

Yazan : Yasemin Tokgözlü

 


Tarih : 2017-04-21
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook