Banner
Tuzlucalı İnsanlara Kampanyalı Hizmet

Aras nehrinin yeşilliği ve görkemli dağların safiyane temizliğidir Tuzluca. Akış yönü dünya da ender olan ırmaklarımızdan biridir Aras. Tuzluca’nın güzelliği sadece Aras nehri de değildir. Göğe değen dağları, hayat fışkıran toprakları, tuz mağaraları ve tabi ki insanları eşsizdir.

Evden eve İzmir, hizmetinde Tuzluca’ya eşya nakliyatı çıktığı zaman âdeta mutlu oluyoruz. Orada birkaç saat dahi geçirmek bu uzun ve yorucu işin bize ödülü oluyor. Burayı o denli çok sevdik.

İzmir nakliyat yaptıracak, Tuzluca ahalisi için koşullarımızı zorlayarak kampanya yapıyor, İzmir evden eve nakliyat fiyatını olabildiğince düşürmeye özen gösteriyoruz. İzmir Tuzluca arası binlerce kilometre olsa da biz kendimizi her daim yakın hissediyoruz. Oradan buraya veya buradan oraya eşya, ev taşıyacak insanlarımıza önerimiz, yasal ve işini güvenli yapan firma bulmalarıdır. Uzun yol olduğundan iyi paketlenmeden, nakliye aracına iyi yerleştirilmeden yapılacak taşımacılık sürecinde eşyanız hurdaya çıkabilir. Perişan olur. Zarar görür. Acemi şirketlerin eşyanıza zarar vermesine müsaade etmemek için, İzmir evden eve iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Biz, sayısız şekilde Tuzluca yöresinden insanı buraya veya buradan oraya eşyası ile taşıdık. İzmir evden eve nakliyat hizmetinde buradan oraya veya oradan buraya artık yoğun tecrübemiz oluştu. Bize ulaştığınız takdirde biz, önce eşyanız ve eviniz konusunda sizden detaylı bilgi alarak, nasıl nakliye yapacağımızı belirliyoruz. Anlaştığımızda ise, sözleşmemizi ve taşımacılık sigortamızı yapıyoruz.

Tuzluca belediye sayfasının ziyaretçi sayfasını görünce düşüncelerimizi yazmadan geçemedik. Zira ülkemizin ender çalışan güzel hizmetleri olan belediyelerinden biri. Hayat ile doğa ile uyumlu çalışmaları yaşam kalitesini her anlamda güzelleştirmiş durumda. Her gidişimizde, bir öncekinden daha güzel hizmetleri görmek ayrıca bizi mutlu ediyor.

Bazen insan kendini oraya ait hisseder. Bu aidiyet hissiyatı orada olmanın hoşluğunu yaşatır. “Şimdi Tuzluca da olmak vardı” dedirtir. Güzellikler baki olsun ister.

Yazan : Ömer Çoşkunırmak

 


Tarih : 2017-04-21
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook