Banner
Tuzlucalıların Bilgi ve Dikkatine

Belediyenizin ziyaretçi sayfasını görüp de destek yazmamak, düşüncelerimizi, fikrimizi paylaşmamak olmazdı. Bu güzel ilçemizin, tüm inşalarca bilinir olması için belki daha çok çabalamak gerekir. En azından biz, bu çabaya değer olduğunu düşünüyoruz.

Bizler İzmir de yaşıyoruz. İzmir evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Gönlümüzden yaşamak için geçen en ideal yerlerin başında Tuzluca geliyor. İzmir evden eve eşya taşıma hizmeti Tuzluca’ya çıkmışsa demeyin keyfimize. Sadece biz değil tüm personelimiz bu ilçeye, bu ilçe insanına hizmet etme fırsatından keyif alıyoruz.

Ülkemizin iki ayrı ve en uzak sayılabilecek coğrafyalarında yaşıyoruz. Yüzlerce kilometrelik mesafelik yol ve eşya taşınmasından, İzmir nakliyat hizmetinden bahsediyoruz. Hal böyle olunca, bir eşyayı paketler iken, yerleştirir iken bir değiş beş kere sağlam ve güvenli taşmak gerektiğini biliyor ona göre çalışıyoruz. Bununla da yetinmiyor, taşımacılık sigortası ile eşyaları sigortalıyor öyle yola çıkıyoruz. İzmir nakliyat fiyatı eşya Tuzluca gibi çok uzak yere olunca doğal olarak biraz daha pahalı olabiliyor. Yurttaşın ekonomisini zorlayabiliyor. Tüm koşullarımızı zorlayarak, indirim yaparak olabilecek en asgari ücret oluşturmak için özen gösteriyoruz.

İzmir nakliyat firması olarak bizler, İzmir’den Tuzluca’ya ve Tuzluca’dan İzmir’e ev eşyasını taşıttırmak için bize gelen yurttaşa, nakliye konusunda, özellikle şehirlerarası uzun yol nakliyesi konusunda olası tüm riskleri de anlatarak detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Bilgi önemli ve insanların doğru bilgi edinmesi yasal hakkı değil mi?

İnsan yaşamına uygun ilçe oturum ve yaşam mimarisi, cadde ve sokakların geniş ve temiz yine bakımlı oluşu bizlerin de işini kolaylaştırmaktadır. Belediyenize ilçenize her geldiğimizde teşekkür etmekten kendimizi alamıyoruz. İşini iyi yapan, her sokağına caddesine her yurttaşına gönülden, ayrımsız hizmet veren belediye çalışmalarınız sahiden teşekküre değer. Umarım çok daha güzel hizmet vereceğiniz zamanınız olur.

Yazan : Haydar İzmirli


Tarih : 2017-04-21
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook