Banner
Çelik Gibi Belediye Hizmeti

Tuzluca belediyesi hakkında düşüncelerimizi elbette paylaşmak isteriz. Desteği hak eden bir site ve belediyedir.

İş makinaları için hardox ihtiyacı olduğunda, bir firmanın daveti üzerine gelmiştik Tuzluca’ya. Bu bahsettiğimiz hardox sac aşınmaz çelik olarak da bilinir. İlçede aşınmaya karşı kullanılan büyük iş makinaları için gerek duymuşlardı. İlgili bizi buldu ve davet etti. İş makinalarını görmemizi ve çözüm geliştirmemizi rica etmişti.

Biz Tuzluca’ya geldiğimizde, moda deyimle bayıldık. Büyük şehirlerden sonra sayfiye yaşam çekici geliyor doğrusu. Kırıcı delici veya taşıyıcı iş kollarında çalışan büyük iş makinaları için önereceğimiz çözüm ne olabilirdi? Hardox 400, hardox 450 veya hardox 500 versiyonalrından hangisi bu coğrafyada çalışan iş makinaları için önerilebilirdi? Hnagisi daha iyi performans sağlayabilirdi?

Hem iş hem gezi oldu bizimkisi. Tuzluca’nın Halı kışlak, Gaziler bölgelerini özellikle sevdik. Aras nehrinde çalışan iş makinaları için önerdiğimiz aşınmaz çelik modeli weldox oldu. Neden diye sorulursa, kırıcı delici çalışan iş makinaların da yüksek performansa vesile olacaktı. Yüksek verim artıracaktı. Yine özellikle hafriyat taşıması yapan araçların kasalarına giydirildiğinde araç kasaları aşınmayacak şekilde sağlamlaşacağından süper dayanıklı olacaktı. Nitekim aradan geçen bunca yıla rağmen hiçbir şikayet gelmedi.

Çeliği değil aşınmaz çeliği çözüm olarak geliştirip uygulamıştık. Orada ki çöp konteynırlarında da benzeri çözüm sunulduğundan uzun süreli ve yüksek verimli çalışmaya vesile olunmuştu.

Belediyenin çalışmalarını ve yüksek teknolojiyi kullanma becerisini de yakından gözlemleme şansımız oldu. Çelik gibi belediye demekten kendimizi alamadık. Bir belediye ne kadar sağlıklı hizmet ederse o kadar dayanıklı ve güçlü olmaktadır. Buna en güzel örnek de Tuzluca belediyesi ve hizmetleri teşkil etmektedir. Daha da nitelikli hizmet için daha insancıl ve doğa uyumlu teknik kullanımını geliştirmek için özenli çaba sergilediklerini biliyoruz. Başarılar diliyoruz.

Yazan : Talip Çeliktepe


Tarih : 2017-04-21
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook