Banner
Dayanıklı Teknik Hizmeti

“İlçemiz de dayanıklı çelik hizmeti için çözümünüz ve hizmet bedeliniz ne olur?” sorusu ile karşılaştığımızda soluğu Tuzluca’da aldık. Kimileyin yerinde görmek yerinde incelemek daha iyi olur.

Hep merak ederdim zaten Iğdır nasıl bir yer? Tuzluca nasıl? Tuz mağaraları nasıl? “Astıma iyi gelir tuz mağarası” diyor ya doktorlar “fırsat bu fırsat” diyerek soluğu Tuzluca da aldım.

Gerçekten de iyi fırsat olduğunda gittiğimizde anladım. Hani herkesin de mutlaka görmesini öneriyorum tavsiye ediyorum.

Dayanıklılık çelik çözümlerimiz var. Hardox artık çeliğin dayanma sınırlarının aşılmasıdır. Bunu yüksek katların oluşturulmasında kullanılan vinçlerde görebilirsiniz aslında. Bun vinçler bu denli ağır yükleri nasıl taşıyor diye aklınızdan geçirdiğinizde, hardox 400, hardox 450, hardox 500 aklınıza gelmelidir. Bu malzemelerin kullanımıyla oluşturulan vinç teknolojisi bunun gerçek açıklamasıdır. Dağları, taşları, kayaları delen, kıran, yaran delici, kırıcı teknolojisinin oluşumunda da bu malzemelerin kullanıldığını bilmeniz de fayda var. Tuzluca da bu teknolojiye ihtiyaç duyulduğunda biz firma olarak tabi ki elimizden geleni yapacağımızı ifa ettik ve öyle de yaptık.

Sadece, delme, kırma, kaldırma değil aynı zamanda taşıma araçları için de ileri teknoloji için weldox çözümü var. Hafriyatı, taşı, kayayı taşıyacak büyük kamyonların kasası hardox sac ile kaplandığında artık o kasa aşınmaz, dayanıklı kasa haline gelmektedir. Böylesi bir kasa ile de yıllarca çalışmak, yüksek verim almak mümkün olmaktadır.

Tuzluca belediyesi ve çalışanları teknik düzey olarak çok ileri düzeydeler. En önemlisi de doğa ile uyumlu, doğal hayatı koruyan ekolojik, geri dönüşümü esas alan çözümleri, tekniği kullanmayı esas almaktadırlar. Bu Tuzluca halkı için de coğrafyası için de harika, muhteşem bir durumdur. Zaten o coğrafyaya ayak bastığınızda bunu görmeniz, solumanız ve hissetmeniz mümkündür.


Tarih : 2017-04-21
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook