Banner
Belediyenizde Modern İletişim

Hatice teyzem Tuzluca da oturuyor. Zaman zaman Belçika’dan Hatice teyzemi ziyaret ettiğimizde Tuzluca belediyesinin çalışmalarına yakından tanık oluyoruz. Çalışmaları yaşamı kolaylaştırıcı niteliktedir. Kimi Avrupa belediyelerinden dahi iyi hizmet verdiklerine bizzat tanık oluyoruz.

Biz, Belçika Antwerpen de scherm reparatie işini yani telefon tamirini yapıyoruz. Kuzenlerimden birisi de Tuzluca da telefon tamiri dükkanına sahip. İletişim çağının nimetleri o denli zengin ki. İster Antwerpen de ister Tuzluca da olsun fark eden pek bir şey yok aslında. Aynı marka telefonlar hem Tuzluca da hem de Antwerp de var. Biz bir anlamda mesleki dayanışma halinde de işlerimizi yapıyoruz. Reparatie gsm antwerpen yani Antwerp telefon tamir işi ile Tuzluca tamir işi teknik ve nitelik açısından aynıdır. Aynı markalar aynı arızalar hatta aynı tamir yöntemleri uygulanmaktadır.

Yaşadığımız düyanın güncel teknik gelişiminde iletişimin yakaladığı düzeyin avantajı telefonlardır. Tuzluca da her hangi bir köyde yaşayan yurttaş ile Amerika veya Belçika ya da Japonya da yaşayan bir başka insan çok rahat on line anlık sesli, görüntülü veya yazılı iletişim kurabilmektedir. Herstellen gsm yani onarım sorunu, çözümü, bilgisi ve paylaşımında da bu paylaşım, bilgi ve teknik alış verişi alabildiğine hızlı anlık yapılabilmektedir. Bu muazzam bir bilgi paylaşımına, bilginin yaygınlaşmasına yol açmaktadır.

Belediyelerin tekniği, iletişim tekniğini kullanması da oldukça etkin olmaktadır. Tuzluca belediyesine gittiğimde iletişim de kullanılan teknoloji Avrupa da kullanılan teknolojinin aynısıdır. Bilgi hiç zaman böylesine anlık paylaşım avantajını yakalamamıştı. Bu belediye gibi kurumlarda yurttaş ile iletişimi, sorunların çözümünü kolaylaştırmaktadır. Daha da ötesi bu iletişim yöntemleri katılımcı belediyeciliğin gelişmesi için de büyük avantajlar, olanaklar sunmaktadır. Belediyenizin bu iletişim olanakları katılımcı belediyecilik için çok iyi kullandığını gördük biliyoruz ve tebrik ediyoruz.

 


Tarih : 2017-04-23
İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz

 

 • Tuzluca Belediyesi

  Yukarı Mahalle Hamam Sokak No: 6 Tuzluca/IĞDIR

  0476 311 20 12 - 35

  info@tuzluca.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook